anti-kuperóza

Sérum Decongenesia proti kuperóze

Kuperóza je postihnutie drobných ciev v koži, ktoré strácajú svoju pružnosť, praskajú a tvoria sa drobné kožné výrony alebo v nich krv ostáva bez možnosti odtoku. Spočiatku málo viditeľné sčervenanie kože sa stáva intenzívnejšie a trvalejšie. Ťažšie štádia vedú k ochoreniu, ktoré vždy lieči dermatológ. Významnú úlohu hrá prevencia kuperózy. Odporúčame sa vyhýbať nadmernému slneniu, používať krémy s UV filtrami.

15 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 21,60 €

Krém Decongenesia proti rozšíreným cievkam

Parafarmaceutický, dermokozmetický prípravok jedinečného zloženia. Budete prekvapený, ako rýchlo sa Vaša pleť zbaví drobných rozšírených cievok na pleti. DECONGENESIA pôsobí proti príčinám vzniku. Hesperidin stabilizuje steny drobnýh ciev pleti a dextran sulfát pôsobí proti prekrveniu pokožky.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 23,20 €

Čistiaci gel BIO

Prírodný čistiaci gel na odlíčenie a čistenie pleti. Neobsahuje umelé zložky. Základ tvorý pupalkový olej v biokvalite, ktorý má výborné a emulzné vlastnosti. Je vhodný aj na odlíčenie vodeodolnej dekoratívnej kozmetiky. V salóne.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 8,40 €

Red Alert Cleanse

Vhodný pre veľmi citlivú pokožku.

Hlavná účinná látka Teprenon má preukázateľný účinok bez vzniku vedľajších nežiaducich efektov.
Vďaka pumpičkovému aplikátoru sa pena veľmi jednoducho používa.
Neobsahuje parabény, mydlo, ani iné dráždivé látky.
Má protizápalový účinok.
Ľahká pena je k pokožke veľmi šetrná, jednoducho sa roztiera, aplikácia tak nie je nepríjemná.
150 ml
Medik8 Veľká Británia
 

 

Vaša cena: 26,20 €

Koncentrát vitamínu E Monoderma ET

Čistý vitamín E v najúčinnejšej forme (10% tokoferol a 0,3% tokotrienoly). Napomáha redukcii nežiadúcich prejavov rôznych druhov dermatitíd, pôsobí ako prevencia a zároveň redukcia poškodenia kože vplyvom UV žiarenia. Súčasne pomáha uľaviť od svrbenia. Je tiež vysoko efektívnym antioxidantom, chráni pokožku pred oxidačným stresom.

20 ks po 0,9ml

Taliansko

Vaša cena: 22,80 €

Sebucel krém pre suchú a citlivú pleť BIO

Základ krému tvorí prírodný sójový olej, ktorý posobí proti nadmernej suchosti pleti, znižuje riziká výskytu praskania pokožky, svrbenia alebo vzniku ekzémov. Krém je možné využiť tiež pre regeneráciu pokožky poškodenej chemickými látkami. Pre použitie na ekzémy sa poraďte so svojim lekárom. Krém je vhodný aj pre deti.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 11,70 €

Redness Corector

Redukcia začervenania pokožky.

Obsahuje bisalolol, Aloe Vera, biely čaj, kofeín,perflurodecalin, vitamín E.

50 ml

Medik8 Veľká Británia

Vaša cena: 67,20 €