Krémy

Hydratačný gél s argánovým olejom

Hydratačný gél s argánovým olejom a skvalanom predstavuje moderný intenzívny kozmetický gél, ktorý kombinuje priaznivé hydratačné vlastnosti s lipidovými zložkami, ktoré pleť chránia a vyživujú.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 9,00 €

Sebucel krém pre suchú a citlivú pleť BIO

Základ krému tvorí prírodný sójový olej, ktorý posobí proti nadmernej suchosti pleti, znižuje riziká výskytu praskania pokožky, svrbenia alebo vzniku ekzémov. Krém je možné využiť tiež pre regeneráciu pokožky poškodenej chemickými látkami. Pre použitie na ekzémy sa poraďte so svojim lekárom. Krém je vhodný aj pre deti.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 11,70 €

Očný krém s kyselinou hyaluronovou

Očný krém s kyselinou hyaluronovou dopĺňa radu starostlivosti okolo očí a rozširuje skupinu prípravkov so 100% kyselinou hyaluronovou. Krém je veľmi ľahký, ale pri tom bohatý na účinné látky. Prvé, čo si zákazníčka všimne, je hebký zamatový pocit pleti po jeho nanesení. Vďaka obsahu čistej kyseliny hyaluronovej a prírodne analogického hemiskvalanu prepožičiava krém pleti jemnosť a vitalitu. Látka kinetin pôsobí priamo proti mimickým vráskam a obmedzuje tvorbu rozšírených cievok okolo očí. Priaznivé pôsobenie dopĺňa argánový olej.

Bez parfémov a parabénov.

30 ml Syncare ČR

Vaša cena: 18,50 €

Nočný krém 100% kyselina hyaluronová

Krém je ďalším rozšírením prípravkov s kyselinou hyalurónovou a predstavuje nočnú variantu k Dennému krému 100% kyselina hyalurónová. Krém tvorí bohatú emulznú textúru, ktorá vzniká kombináciou rastlinných triglyceridov s hemiskvalanem a marhuľovým olejom. Vo vodnej fáze je rozpustená 100% kyselina hyaluronová, rastlinné sacharidy a vitamín E. Komplex účinných látok poskytuje pleti predovšetkým nevyhnutnú hydratáciu a výživu. Keďže neobsahuje parfum ani farbivá, je vhodný aj pre citlivú pleť.

50 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 27,10 €

Denný krém 100% kyselina hyaluronová UV filter

Budete prekvapení ako ľahký a pritom bohato výživný je tento krém. Kombinácia čistej 100% kyseliny hyaluronovej, rastlinného lipidu skvalanu a regeneračného vitamínu E prepožičiava krému mimoriadne rejuvenačné účinky. Krém obsahuje UV filter 10 a je vhodný ako denný krém. V salóne.

Bez parfémov a parabénov.

50 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 22,80 €

Krém na suchú pleť nočný BIO

Unikátna emulzia s výživným za studena lisovaným marhuľovým olejom. Intenzívna starostlivosť je sprostredkovaná unikátnym zložením tukovej časti emulzie s prírodne analogickými olejmi. Pokožka bude jemná a zregenerovaná. Krém neobsahuje parfém.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 13,20 €

Denný krém na suchú pleť BIO UV filter

Certifikovaná prírodná kozmetika s obsahom biosurovín. Krémová emulzia pre suchú pleť s UVA a UVB fitrom 8. Obsahuje vysoké percento jemného rastlinného bambuckého masla, bio marhuľový olej a rastlinný prírodný glycerin, ktorý intenzívne chráni vyživuje pokožku.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 14,90 €

Biomineral výživný krém denný UV 8

Suchá a citlivá pleť trpí nedostatkom mazu a hydratácie. BioMineral Výživný krém obsahuje prírodný za studena lisovaný pupalkový olej s výživným účinkom a hydratačné minerály Mŕtveho mora doplnené látkou Lactil, ktoré prepožičiavajú suchej pleti vlhkosť. Ľahká konzistencia. V salóne.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 12,90 €

Ochranná emulzia pre veľmi suchú pleť

Ideálny lipoidný krém pre ochranu predovšetkým suchej pleti pred nepriaznivými klimatickými podmienkami. Vy i Vaša rodina ju oceníte pri zimných športoch na horách, ale aj ako ochranu veľmi suchej pokožky celoročne. Vďaka obsahu pantenolu pôsobí regeneračne. Emulzia je vhodná rovnako ako ochranný krém na vysušenú pleť detí.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 9,00 €

Hydr8 Night

Nočný krém s resveratrolom.Podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu.

Má intenzívny hydratačný a revitalizačný efekt.
Eliminuje nepríjemný pocit napätej pokožky.
Poskytuje maximálnu nočnú hydratáciu.
Obsiahnutý Resveratrol podporuje dlhovekosť buniek.
Napomáha k redukcii vrások a prejavov starnutia.
Obnovuje jas pokožky, dodáva jej sviežosť a upokojuje ju.
 

Obsahuje vitamín A, superoxydismutázu, rastlinné výťažky, hydratačné magnety.

50 ml

Medik8 Veľká Británia

Vaša cena: 40,00 €