Hydratácia a výživa

Tonikum hydratačné s chlorofylom

Jemné čistiace tonikum pre normálnu a suchú pleť.Tonikum obsahuje hojivý chlorofyl a hydratačnú látku Lactil, ktoré pokožku zjemnia, osviežia a hydratujú. Vitamín E priaznivo pôsobí na regeneráciu buniek pokožky.

200 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 7,90 €

Monoderma E

Čistý vitamín E 5 % (Tokoferol).
Vitamín E je prírodnou ochranou Vašej pokožky proti voľným radikálom a podporuje aktivitu antioxidačného systému. Pôsobí účinne na stresovanú pleť, na pleť s erytémom, suchú až veľmi suchú pleť. Súčasné štúdie taktiež preukázali, že vitamín E je veľmi účinný pri redukcii zápalu, podráždenia pokožky a taktiež zmierňuje proces starnutia pokožky.

Bez parfémov a parabénov.

28 ks

Guliani Taliansko

 

Vaša cena: 16,70 €

Monoderma C 10

Čistý vitamín C 10 % (Kyselina L-askorbová).
Hlavnými výhodami vitamínu C v oblasti estetickej dermatológie je jeho schopnosť zvýšiť produkciu kolagénu a elastínu v koži, pričom ide o látky, ktoré udržiavajú mladý vzhľad pokožky. Okrem toho redukuje melanín nachádzajúci sa v koži a tak napomáha odstráneniu hyperpigmentácie (nadmernej pigmentácie) pokožky.

Bez parfémov a parabénov.

28 toboliek

Giuliani Taliansko

Vaša cena: 18,80 €

Monoderma A 15

Predstavujeme najúčinnejšiu formu vitamínu A. Pomáha pri regenerácii kožných buniek a stimuluje syntézu kolagénu, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravo a mlado vyzerajúcej pokožky. Navyše redukuje jemné vrásky. Vitamín A čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žliazok, čím pôsobí efektívne proti akné.
V neposlednom rade je prínosom pre ľudí trpiacich seboroidnou dermatitídou (prejavom je začervenanie, svrbenie a odlupovanie kože).

Bez parfémov a parabénov.

28 toboliek

Giuliani Taliansko

Vaša cena: 18,80 €

Monoderma ET 10

Čistý vitamín E v najúčinnejšej forme (10% tokoferol a 0,3% tokotrienoly). Napomáha redukcii nežiadúcich prejavov rôznych druhov dermatitíd, pôsobí ako prevencia a zároveň redukcia poškodenia kože vplyvom UV žiarenia. Súčasne pomáha uľaviť od svrbenia. Je tiež vysoko efektívnym antioxidantom, chráni pokožku pred oxidačným stresom.

Bez parfémov a parabénov.

20 toboliek

Giuliani Taliansko

Vaša cena: 22,80 €

C Tetra

Toto revolučné ultrastabilné sérum s vitamínom C obsahuje sieť antioxidantov. Tie chránia pleť proti voľnými radikálomi, časticiam s vysokým energetickým potenciálom, ktoré poškodzujú kolagén, teda prirodzený stavebný prvok pokožky. Sérum pomáha stimulovať syntézu elastínu a kolagénu, čím podporuje spevnenie kože, vypnutie menších vrások a podporuje jej mladistvý vzhľad. Sérum preniká priamo do epidermis a dodáva pokožke žiarivý vzhľad, vyrovnáva jej farebný tón a zanecháva ju pružnú a hydratovanú. Podporuje ochranu pleti pred poškodením slnečným žiarením a minimalizuje riziko karcinogénnych zmien.

Obsahuje 3% tetrahyldecyl askorbát, vitamín E a jojobový olej.

Bez parfémov a parabénov

30 ml

Medik8 Veľká Británia

Vaša cena: 39,60 €

Hydr8 B5

Hydratácia kyselinou hyaluronovou, kyselina pantotenová má zkľudňujúce účinky.

30 ml

Medik8 Veľká Británia

Vaša cena: 40,00 €

Očná maska BIO

Ešte nikdy nebola pokožka citlivých partií okolo očí tak svieža, žiariaca a jemná. Očná maska obsahuje chlorofyl s hojivým dlhotrvajúcim skľudňujúcim účinkom a vitamín E, ktorý chráni citlivé miesta očných partií pred podráždením.

30 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 9,50 €

Oxygenia O2 liftingová a oxygenačná maska BIO

Maska s procyanidami z francúzskej borovice a s vitamínom C blokujú účinok voľných toxických radikálov , podporujú novotvorbu kolagénu a zvyšujú dostupnosť kyslíkových molekúl pre kožné bunky.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 20,20 €

Hydratačná maska zjasňujúca s kyselinou hyaluronovou a retinolom

Intenzívna hydratačná starostlivosť pre suchú i zrelú pleť. Morský kolagén a vitamín E spevňujú a zjasňujú pokožku tváre. Jemný polysiloxovaný olej zabraňuje strate vlhkosti pokožky a dlhodobo pleť vitalizuje. Kombinujte s Intenzívnym hydratačným sérom.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 11,10 €

Čistiaca maska

Aktívny trikomplex - kaolín, uhličitan vápenatý a bentonit sú základnými zložkami čistiacej masky. Vaša pleť bude neobyčajne jemná, napnutá a zbavená upchatých pórov. V salóne.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 9,20 €

Hydratačný gél s argánovým olejom

Hydratačný gél s argánovým olejom a skvalanom predstavuje moderný intenzívny kozmetický gél, ktorý kombinuje priaznivé hydratačné vlastnosti s lipidovými zložkami, ktoré pleť chránia a vyživujú.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 9,00 €