Hydratácia a výživa

Tonikum hydratačné s chlorofylom

Jemné čistiace tonikum pre normálnu a suchú pleť.Tonikum obsahuje hojivý chlorofyl a hydratačnú látku Lactil, ktoré pokožku zjemnia, osviežia a hydratujú. Vitamín E priaznivo pôsobí na regeneráciu buniek pokožky.

200 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 7,90 €

Monoderma E

Čistý vitamín E 5 % (Tokoferol).
Vitamín E je prírodnou ochranou Vašej pokožky proti voľným radikálom a podporuje aktivitu antioxidačného systému. Pôsobí účinne na stresovanú pleť, na pleť s erytémom, suchú až veľmi suchú pleť. Súčasné štúdie taktiež preukázali, že vitamín E je veľmi účinný pri redukcii zápalu, podráždenia pokožky a taktiež zmierňuje proces starnutia pokožky.

Bez parfémov a parabénov.

28 ks

Guliani Taliansko

 

Vaša cena: 16,70 €

Monoderma C 10

Čistý vitamín C 10 % (Kyselina L-askorbová).
Hlavnými výhodami vitamínu C v oblasti estetickej dermatológie je jeho schopnosť zvýšiť produkciu kolagénu a elastínu v koži, pričom ide o látky, ktoré udržiavajú mladý vzhľad pokožky. Okrem toho redukuje melanín nachádzajúci sa v koži a tak napomáha odstráneniu hyperpigmentácie (nadmernej pigmentácie) pokožky.

Bez parfémov a parabénov.

28 toboliek

Giuliani Taliansko

Vaša cena: 18,80 €

Monoderma A 15

Predstavujeme najúčinnejšiu formu vitamínu A. Pomáha pri regenerácii kožných buniek a stimuluje syntézu kolagénu, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravo a mlado vyzerajúcej pokožky. Navyše redukuje jemné vrásky. Vitamín A čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žliazok, čím pôsobí efektívne proti akné.
V neposlednom rade je prínosom pre ľudí trpiacich seboroidnou dermatitídou (prejavom je začervenanie, svrbenie a odlupovanie kože).

Bez parfémov a parabénov.

28 toboliek

Giuliani Taliansko

Vaša cena: 18,80 €

C Tetra

Toto revolučné ultrastabilné sérum s vitamínom C obsahuje sieť antioxidantov. Tie chránia pleť proti voľnými radikálomi, časticiam s vysokým energetickým potenciálom, ktoré poškodzujú kolagén, teda prirodzený stavebný prvok pokožky. Sérum pomáha stimulovať syntézu elastínu a kolagénu, čím podporuje spevnenie kože, vypnutie menších vrások a podporuje jej mladistvý vzhľad. Sérum preniká priamo do epidermis a dodáva pokožke žiarivý vzhľad, vyrovnáva jej farebný tón a zanecháva ju pružnú a hydratovanú. Podporuje ochranu pleti pred poškodením slnečným žiarením a minimalizuje riziko karcinogénnych zmien.

Obsahuje 3% tetrahyldecyl askorbát, vitamín E a jojobový olej.

Bez parfémov a parabénov

30 ml

Medik8 Veľká Británia

Vaša cena: 39,60 €

Hydr8 B5

Hydratácia kyselinou hyaluronovou, kyselina pantotenová má zkľudňujúce účinky.

30 ml

Medik8 Veľká Británia

Vaša cena: 40,00 €

Očná maska BIO

Ešte nikdy nebola pokožka citlivých partií okolo očí tak svieža, žiariaca a jemná. Očná maska obsahuje chlorofyl s hojivým dlhotrvajúcim skľudňujúcim účinkom a vitamín E, ktorý chráni citlivé miesta očných partií pred podráždením.

30 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 9,50 €

Oxygenia O2 liftingová a oxygenačná maska BIO

Maska s procyanidami z francúzskej borovice a s vitamínom C blokujú účinok voľných toxických radikálov , podporujú novotvorbu kolagénu a zvyšujú dostupnosť kyslíkových molekúl pre kožné bunky.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 20,20 €

Hydratačná maska zjasňujúca s kyselinou hyaluronovou a retinolom

Intenzívna hydratačná starostlivosť pre suchú i zrelú pleť. Morský kolagén a vitamín E spevňujú a zjasňujú pokožku tváre. Jemný polysiloxovaný olej zabraňuje strate vlhkosti pokožky a dlhodobo pleť vitalizuje. Kombinujte s Intenzívnym hydratačným sérom.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 11,10 €

Čistiaca maska

Aktívny trikomplex - kaolín, uhličitan vápenatý a bentonit sú základnými zložkami čistiacej masky. Vaša pleť bude neobyčajne jemná, napnutá a zbavená upchatých pórov. V salóne.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 9,20 €

Hydratačný gél s argánovým olejom

Hydratačný gél s argánovým olejom a skvalanom predstavuje moderný intenzívny kozmetický gél, ktorý kombinuje priaznivé hydratačné vlastnosti s lipidovými zložkami, ktoré pleť chránia a vyživujú.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 9,00 €

Sebucel krém pre suchú a citlivú pleť BIO

Základ krému tvorí prírodný sójový olej, ktorý posobí proti nadmernej suchosti pleti, znižuje riziká výskytu praskania pokožky, svrbenia alebo vzniku ekzémov. Krém je možné využiť tiež pre regeneráciu pokožky poškodenej chemickými látkami. Pre použitie na ekzémy sa poraďte so svojim lekárom. Krém je vhodný aj pre deti.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 11,70 €