Anti-pigment

White Balance Duo

 

White Balance Day - denný krém s príjemnou jemnou textúrou určený pre všetky typy pleti. Obsahuje SPF 50, takže chráni pokožku pred UV žiarením. Poskytuje okamžité rozjasnenie pleti vďaka svetlým reflexným pigmentom.
White Balance Night - nočný krém, ktorý nadväzuje na redukciu pigmentácie cez deň. Reguluje tvorbu melanínu, ktorý je zodpovedný za tvorbu pigmentácie, zosvetľuje pokožku a zjednocuje jej tón. Obsiahnutý niacinamid pomáha znižovať zápal a redukovať pigmentové škvrny.
Obsahuje oxyresvetratrol, reflexné pigmenty, vitamín C, vitamín E, niacinamid, hydratačné magnety.
2x 30 ml
Medik8 Veľká Británia
 
 
 

 

Vaša cena: 67,20 €

C Tetra

Toto revolučné ultrastabilné sérum s vitamínom C obsahuje sieť antioxidantov. Tie chránia pleť proti voľnými radikálomi, časticiam s vysokým energetickým potenciálom, ktoré poškodzujú kolagén, teda prirodzený stavebný prvok pokožky. Sérum pomáha stimulovať syntézu elastínu a kolagénu, čím podporuje spevnenie kože, vypnutie menších vrások a podporuje jej mladistvý vzhľad. Sérum preniká priamo do epidermis a dodáva pokožke žiarivý vzhľad, vyrovnáva jej farebný tón a zanecháva ju pružnú a hydratovanú. Podporuje ochranu pleti pred poškodením slnečným žiarením a minimalizuje riziko karcinogénnych zmien.

Obsahuje 3% tetrahyldecyl askorbát, vitamín E a jojobový olej.

Bez parfémov a parabénov

30 ml

Medik8 Veľká Británia

Vaša cena: 39,60 €

White Balance Click

White Balance Click sérum účinkuje na všetky druhy problémov s pigmentáciou: tmavé škvrny, slnečné poškodenie, starecké škvrny, nevyvážený tonus pleti, pehy Melasma, i nepravidelnú farebnosť. Bola preukázaná bieliaca aktivita 97,3 %.

Kyselina kojová - rozjasňujúca zložka, v súčasnej dobe najefektívnejšia bieliaca látka. Potláča aktivitu tyrozinázy a blokuje prenos melanosómov do keratinocytu, blokuje teda 2 cesty vzniku nadmerného pigmentu.

Alfa- Arbutín - pokožku rozjasňuje, zameriava sa na redukciu stareckých škvŕn.

Niacinamid - zvvyšuje hydratáciu pokožky, má protizápalový účinok a chová sa ako antioxidant. Má rozjasňujúce vlastnosti, blokuje prenos melanosómov.
Sepiwhite - intenzívna rozjasňujúca zložka, efektívna nielen na pigmentové škvrny, ale všeobecne dodáva jednotný tón pleti.
Kyselina L-mliečna - rozjasňujúca zložka, ktorá tiež podporuje exfoliáciu pokožky.
Kyselina linolová - zvvyšuje množstvo epidermálnych buniek, tým zlepšuje odbúranie (rozptyl) melanínu.
2x 10 ml
Medik8 Veľká Británia
 

 

Vaša cena: 48,40 €