Krémy a séra

Krém na mastnú a zmiešanú pleť BIO

Jemný, ľahko vstrebateľný krém obsahuje extrakt lipy, ktorý má jedinečné lipostabilizujúce účinky. Vitamín A veľmi priaznivo doplňuje pôsobenie extraktu lipového kvetu. Krém obsahuje len malé percento olejov a nezaťažuje mastnú pleť nadbytočným tukom.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 13,20 €

Denný krém na mastnú a zmiešanú pleť BIO UV filter

Denná krémová emulzia na mastnú a zmiešanú pleť s UVA + UVB filtrom, ochranný faktor 8. Krém obsahuje prírodný zinok, ktorý bráni nadmernej produkcii mazu, celkovo pleť ukľudňuje a posobí jako prírodný UV filter.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 14,90 €

GlycoRetinal C

Denný krém je zvlášť určený pre mastnejšiu pleť mladistvých žien aj mužov do 30 roku. Kombinácia retinaldehydu , kyseliny glykolovej a rastlinného vitamínu C udržuje pokožku sviežu, redukuje tvorbu mazu a udržuje mladistvú pleť bez známok akné.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 17,10 €

Gél anti akné

Biokomplex jemného prírodného extraktu šalvie spolu s protizápalovou zložkou bisabololom účinne pôsobí na baktérie akné, výrazne znižuje produkciu kožného mazu a celkove zkľudňuje pleť.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 8,10 €

Sebunorm krém pre zníženie mazu

Unikátny krém pre premenu mastnej aknóznej pleti na pleť normálnu. Obsahuje remodelačné zložky - glukonolakton a lipokaprylovú kyselinu, ktoré obnovujú normálny vzhľad pleti, výrazne ju zjemňujú a bránia aktivite mazových žliaz. Bisabolol dodáva krému príjemnú arómu. Krém je veľmi ľahko vstrebateľný do pleti a je vhodný na dlhodobé použitie po ošetrení aknóznej pleti v salóne, alebo pri domácej starostlivosti.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 15,30 €

Biomineral hydratačný krém denný UV filter 8

BioMineral Hydratačný krém obsahuje ionty solí Mŕtveho mora, ktoré v pleti dlhodobo pútajú vlhkosť. Prírodný retinol pleť výrazne zjemňuje a pôsobí proti nadmernej tvorbe mazu.

75 ml

Syncare ČR

Vaša cena: 12,90 €

BetaGel

Komplexná starostlivosť o aknóznu pleť. Sérum obsahuje kyselinu salycilovú, azaleovú, diovú a niacinamid. Používať lokálne.

15 ml

Medik8 Veľká Británia 

 

Vaša cena: 33,30 €

Beta Moisturize

Matujúci hydratačný krém na problematickú pleť. Obsahuje prebiotiká, Beta-glukan, niacinamid, hydratačné magnety, bez obsahu oleja.

50 ml

Medik8 Veľká Británia

Vaša cena: 37,20 €

Beta AOX

Gél na bunkovú ochranu, redukciu akné, ozdravenie pokožky.

Obsahuje Beta-Glukan, niacinamid, Cooper PCA.

30 ml

Medik8 Veľká Británia

Vaša cena: 66,90 €